به وب سایت پیشگامان پیچ پارس ، تولید کننده انواع پیچ و مهره خوش آمدید

تماس :  (۱۰ خط ویژه)  ۵۵۴۲۴۲۲۰-۰۲۱

تقويت سامانه ها براي كاهش حضورارباب رجوع | انواع پیج و مهره

به گزارش شبكه اطلاع رساني توليد و تجارت ايران (شاتا)؛«‌علي يزداني» با بيان اين مطلب افزود:تمامي حوزه هاي وزارتخانه از حيث نرم افزار وسخت افزار به معاون توسعه مديريت ومنابع وزارت صنعت، معدن وتجارت ارتباط مستقيم دارد كه مي بايست به در خواستهاي تمامي معاونتها و ادرات كل ستادي پاسخگو بود.

به گفته يزداني؛انجام سرويس دهي و خدمت رساني به تمامي بخش هاي مختلف وزارتخانه و سازمانهاي تابعه آن از سوي اين معاونت براي كاركنان وزارتخانه مفيد است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت:اعتبارات و تمامي منابع موجود وزارتخانه مي بايست مديريت علمي شود .
يزداني در ادامه با تاكيد بر برنامه ريزي سريع و بموقع شرح وظايف و پستهاي سازماني تصريح كرد : با بررسي دقيق پستهاي سازماني وزارتخانه هاي سابق صنايع ومعان و بازرگاني وضعيت نيروي انساني سامان دهي مي شود.

 

واحد تولیدی پیشگامان پیچ پارس با بيش از 10 سال تجربه در زمينه طراحي، تامین ، فروش و تولید انواع پیچ و مهره در صنایع نفــت، گاز و پتروشيمي، آب و فاضلاب، ساختمان و عمران، خودرو سازی، معادن و فلزات، برق و الکترونیک فعالیت نموده و با بكارگيـــري دانش فنـي روز، هماهنگ با آخرين دستـاوردها موفق گرديـده به عنـوان یکی از تامین کنندگان مطرح ايراني شناخته شود. هچنین این شرکت در كليـه سطـوح سازمـاني خود موفق گرديده با ایجاد ارتباط با مدیران صنایع نقش بسزایی درخود کفایی میهن عزیزمان ایفا نماید.

 

تلفن: 02155424220 (10 خط ويژه )

انتقادات و پیشنهادها: 02155405389

ایمیل: info[at]pppars.com

آدرس: تهران - میدان قزوین - ابتدای خیابان

قزوین پاساژ فرجی - طبقه دوم پلاک 104

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت پیشگامان پیچ پارس می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : مستر وب